26 квітня – Міжнародний день секретаря.

«Хороший секретар подвоює ефективність свого шефа. Поганий секретар зменшує його наполовину»

Томас Конеллан

 

26 квітня – Міжнародний день секретаря. В рамках дня секретаря відбулася зустріч студентів кафедри інформаційних систем управління факультета математики та інформаційних технологій
 

Міжнародний день секретаря почали відзначати з 1952 року в США. Цей день проходить у рамках традиційного у США тижня професійних адміністративних працівників. Зараз це свято відзначають не тільки секретарі, але й усі ті, від кого залежить робота офісу. Це і помічники директора, і офіс-менеджери, і асистенти.

Тиждень професійних адміністративних працівників є зареєстрованою торговою маркою, що належить Інтернаціональній асоціації адміністративних працівників (International Association of Administrative Professionals).

Професія секретаря входить до п’ятірки найбільш затребуваних у світі.

 

У науковій бібліотеці університету (читальний зал № 2, 600-річчя, 21) відкрито виставку: «Секретар-референт – обличчя фірми». Зусиллями працівників наукової бібліотеки та кафедри інформційних технологій, з нагоди міжнародного дня секретаря, був організований масовий захід. Студенти почули багато різноманітної інформації про професію секретаря та прийняли участь у змістовній та цікавій вікторині. Висловлюємо велику подяку зав.кафедрою інформаційних систем управління факультета математики та інформаційних технологій, Анісімовій О.М.. професору кафедри Лукаш Г.П., доценту Прігунову О.В. та ст.викладачу кафедри Вернигорі О.І.