Інформація - головна ознака сучасного світу

27 березня 2006 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 17 травня Всесвітнім днем електрозв'язку та інформаційного суспільства. Це професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і решти всіх людей, зайнятих у сфері інформаційних технологій.

Інформаційні технології помітно змінили вигляд цивілізації. Вони викликали справжній вибух у світовій економіці, внаслідок чого різко підвищилася кількість і якість продукції. Значення інформатики, сфери людської діяльності, пов'язаної з процесами перетворення інформації за допомогою комп'ютерів і інших засобів обчислювальної техніки, набагато ширше. Вона надає людству неймовірну перш розкіш: головними багатствами стають інформація і знання, відкриваються небачені можливості самоосвіти.

На сьогодні Інтернетом користуються сотні мільйонів користувачів, а кількість серверів досягла величезних величин, і продовжує рости. Пропонуємо переглянути літературу за такими розділами: законодавчо-правове забезпечення інформації, інформаційна безпека, інформаційні системи і технології та багато інших цікавих книг за цією темою.