Нові надходження

Наші подарунки – нові надходження!!!

До Міжнародного дня дарування книг наукова бібліотека отримала від своїх користувачів та науково-педагогічних працівників Університету збірки поезій, монографії, різногалузеві наукові, навчальні, науково-популярні видання та видання краєзнавчого характеру.

Така увага до бібліотеки завжди радує і надихає працівників бібліотеки!

Україна в модерному світі: від минулого до сучасного

У читальному залі юридичних та історичних наук оформлено виставку нових надходжень «Україна в модерному світі: від минулого до сучасного», на якій презентовано книжки, об’єднані однією спільною думкою : Україна формується як модерна країна в сучасному світі, вперто намагаючись дотримуватись власних національних інтересів. Звісно, поки що це скоріше ідеал, мрія, але мрія цілком досяжна.

Документи на книжково-ілюстративній виставці систематизовано у 3 розділах та доповнено цитатами:

Розділ І. «Зовнішня політика»

Виставка нових надходжень літератури "Бібліотека лідерства"

Аби чогось у житті досягти, нам треба організуватись, прикласти для цього певні зусилля! Зробити це звичайному керівнику, який може бути і формальним, звісно, не до снаги. Тут потрібний справжній організатор і спрямовувач діяльності, яким і є саме лідер.

Сучасна наукова психологія накопичила величезну кількість концепцій лідерства. Є такі, що на перше місце ставлять харизму, інші намагаються виокремити універсальні риси лідера. А інтелект, впевненість у собі, активність і вміння вирішувати завдання, які найчастіше визначають як лідерські якості, притаманні далеко не всім лідерам.

Pages