Про бібліотеку

Загальні відомості та структура

      До початку  бойових дій на Донбасі Донецький національний університет мав сучасну наукову бібліотеку з мільйонним фондом, де були втілені новітні технології обслуговування.

У зв’язку з переїздом університету до Вінниці створення бібліотеки почалося з початку, практично з нуля. Наразі відкрито у двох навчальних корпусах читальні зали за профілями факультетів.

Читальний зал №1- вул. Янгеля ,  №4, кім 432. В ньому зібрана література та періодика для економічного, біологічного і філологічного факультетів.

Читальний зал № 2 - 600-річчя, №21, кім. 303-б. В ньому знайдуть необхідні матеріали математики, фізики та хіміки

В головному навчальному корпусі по віл.600-річчя № 21 діють відділи комплектування, каталогізації, автоматизації та книгосховища.

Формування бібліотечного фонду почато з 1.12.2014р. виключно з подарунків із різних джерел. Кількість документів бібліотеки на 1 січня2018 р.. складається з понад 22000 документів (із них українською мовою - 90%). Фонд навчальної літератури дорівнює 6000 прим.

 Бібліотека передплачує понад 60 назв фахових періодичних видань.

 Повну інформацію про бібліотечний фонд можна отримати переглянувши електронний каталог . Бібліотека також має доступ до повнотекстової бази даних «ЦУЛ».

З 2017 року університет має безкоштовний доступ до наукометрічних  баз  «SCOPUS» та « Web of  Science»

Кожний читальний зал має доступ до Інтернету, є також WI-FI.

Бібліотека отримала понад 100 книг, які були видані за кордоном у 40-50 роки ХХ століття. Це раритетні видання для нашої бібліотеки. З них і почалось формування фонду рідких та цінних видань.

Бібліотека організує культурно-масові заходи, такі, як традиційні та віртуальні виставки літератури з конкурсами і вікторинами, тематичні огляди літератури, зустрічі з цікавими людьми, засідання «Літературної вітальні» за різними темами.

Бібліотека обслуговує користувачів щодня з 9.00 до 18.00

Вихідні : субота та неділя

Останній день місяця-санітарний.