Про бібліотеку

Загальні відомості та структура

До початку бойових дій на Донбасі Донецький національний університет мав сучасну наукову бібліотеку з мільйонним фондом, де були втілені новітні технології обслуговування.

У зв’язку з переїздом університету до Вінниці створення бібліотеки почалося з початку, практично з нуля. Наразі відкрито в трьох навчальних корпусах читальні зали за профілями факультетів.

Читальний зал №1- вул. Янгеля , № 4.кім 432. В ньому зібрана література та періодика для економічного, біологічного і філологічного факультетів.

Читальний зал № 2 - 600-річчя, №21, кім. 303-б. В ньому знайдуть необхідні матеріали математики, фізики та хіміки

В головному навчальному корпусі по віл.600-річчя № 21 діють відділи комплектування, каталогізації, автоматизації та книгосховища.

Формування бібліотечного фонду почато з 1.12.2014р. виключно з подарунків із різних джерел. Кількість документів бібліотеки на 1 жовтня 2015р. складається з 13 000 документів (із них українською мовою - 90%). Фонд навчальної літератури складається з 5000 прим. Фахових періодичних видань передплачених на 2-ге півріччя 2014 та друге півріччя 2015р. - 494 одиниці ( 63 назви журналів, назви газет-14, електронні видання-5 ).

Ведуться алфавітний та систематичний каталоги, почато створення електронного каталогу на програмі ИРБИС. Цю програму придбано в кінці вересня завдяки фонду «Відродження». Бібліотека також має доступ до повнотекстових баз даних «ЦУЛ», та EBSCO.

Кожний читальний зал має доступ до Інтернету, є також WI-FI.

Бібліотека отримала понад 100 книг, які були видані за кордоном у 40-50 роки ХХ століття. Це раритетні видання для нашої бібліотеки. З них і почнеться формування фонду рідких та цінних видань.

В планах бібліотеки організація культурно-масових заходів, таких, як традиційні та віртуальні виставки літератури з конкурсами і вікторинами, тематичні огляди літератури, зустрічі з цікавими людьми, засідання «Літературної вітальні» за різними темами.