День освіти

24 січня у світі відзначають Міжнародний день освіти, що покликаний привернути увагу людства на значення та роль освіти для підтримки миру і розвитку на планеті, а також на актуальні проблеми галузі.

Адже саме якісна освіта, що забезпечує отримання необхідних знань, практичних умінь, навичок та компетентностей та надає міцну платформу для саморозвитку кожного громадянина, є одним із наріжних каменів перемоги та майбутніх успіхів держави.

З нагоди відзначення Міжнародного дня освіти у читальному залі природничих та технічних наук оформлено книжково-ілюстративну виставку «Учітеся, брати мої! Думайте, читайте!».

У представлених на ній навчальних, наукових та навчально-методичних виданнях містяться матеріали про: шляхи становлення та розвитку системи виховання та освіти на терені української держави від найдавніших часів; еволюцію національної системи педагогіки; зміст та теоретичні основи сучасних моделей освіти та інноваційних освітніх систем в Україні; аналіз історії, сьогодення та перспектив модернізації вищої освіти в Україні; проблеми розбудови національної системи освіти та її подальшої інтеграції у європейське та світове співтовариство.

Виставка містить 4 розділи: «З історії педагогіки»; «Вища освіта в Україні»; «Сучасні моделі освіти»; «Освіта за кордоном».

Усіх зацікавлених запрошуємо до перегляду тематичних видань у читальному залі природничих та технічних наук наукової бібліотеки.