Книжкова виставка «Геній всіх часів»

 

       Початок ХХ ст. – один з найскладніших періодів у всесвітній історії. Людство досягло величезних успіхів в технічному прогресі. Епохальними подіями того часу стали Перша світова війна та економічна криза 1929 – 1933 рр. Встановлення тоталітарних режимів в ряді країн Європи, призвело до нових всезагальних конфліктів і руйнації стабільності і старого порядку.

В таких непростих умовах жив і працював один з найвидатніших мислителів в історії науки – Альберт Ейнштейн. Його життя, наукова та громадська діяльність незмінно викликали жваву цікавість в суспільстві.

15 березня в читальному залі № 2 наукової бібліотеки ДонНУ організовано книжкову виставку «Геній всіх часів» та захід, присвячений дню народження А. Ейнштейна під назвою «Соло на скрипці (бесіди з Ейнштейном)». На ньому студенти і викладачі змогли зануритись в атмосферу буремної епохи модерну, коли розквітнув талант Ейнштейна, побачити артефакти того часу, почути музику ретро.

Силами математичного факультету була організована вікторина, за яку переможці отримали заслужені призи. «Родзинкою» заходу стала участь в ньому зам.декана з виховної роботи факультету математики та інформаційних технологій О.С. Вєтрова, що переконливо і щиро виконав роль Ейнштейна.