Вшанування пам'яті жертв Голокосту

Наприкінці січня світова спільнота вшановує пам'ять жертв масового вбивства євреїв у всіх європейських державах.
Особливо посилено геноцид єврейського населення активізувався у роки Другої світової війни, в результаті чого ту війну пережили стільки ж євреїв, скільки й загинули.
Офіційно визнано, що до 6 мільйонів представників єврейської нації було знищено протягом Голокосту, з них - близько 1,5 мільйони на території України.
У цей день, День скорботи й пам’яті, ми приєднуємося до загальної скорботи й висловлюємо свої співчуття болю та втраті, ім’я якої Голокост.
Будемо пам’яти!!!
Пропонуємо ознайомитися із грунтовним дослідженням великого злочину ХХ століття «Чорна земля. Голокост як історія і застереження» Тімоті Снайдера - американського історика, письменника, дослідника націоналізму, тоталітаризму та голокосту.
Книжка є не тільки історичним виданням, а й свого роду застереженням для майбутніх поколінь щодо недопущення у суспільстві подібного роду проявів насилля і расової дискримінації.
Снайдер Т. Чорна земля. Голокост як історія і застереження / Т. Снайдер ; пер. з англ. П. Білака, О. Камишникової, Т. Родіонової ; наук. ред. В. Склокін. - К. : Медуза, 2017. - 374 с. : карти.

https://www.facebook.com/100011729551917/videos/1320060301728276/