Виставка нових надходжень літератури "Бібліотека лідерства"

Аби чогось у житті досягти, нам треба організуватись, прикласти для цього певні зусилля! Зробити це звичайному керівнику, який може бути і формальним, звісно, не до снаги. Тут потрібний справжній організатор і спрямовувач діяльності, яким і є саме лідер.

Сучасна наукова психологія накопичила величезну кількість концепцій лідерства. Є такі, що на перше місце ставлять харизму, інші намагаються виокремити універсальні риси лідера. А інтелект, впевненість у собі, активність і вміння вирішувати завдання, які найчастіше визначають як лідерські якості, притаманні далеко не всім лідерам.

На практиці зустрічаються лідери із зовсім іншим переліком рис характеру, а люди все одно чомусь прислухаються до них.

Виставка нових надходжень видань «Бібліотека лідерства», оформлена у читальному залі юридичних та історичних наук, презентує видання з питань

психологічного самоаналізу, комунікативної здатності, вміння опановувати новою інформацією і знаходити своє місце в такому непростому сучасному світі.

Документи на виставці систематизовано та доповнено цитатами у 3 розділах:

Розділ І «Мистецтво комунікації» ознайомить вас із книгами з питань психології та етики самопізнання і людських стосунків. Зі сторінок книг з вами у ролі консультантів «попрацюють» знані психологи – Ерік Бьорн, Ілсе Санд, які допоможуть вам відчути себе частинкою людства і, водночас, – особистістю.

Розділ ІІ «Психологія впливу» пропонує видання, в яких мудрі поради і несподівані психологічні «рецепти» дозволять вам створювати нові контакти, заводити друзів і однодумців. «Ви сильніші, ніж вам здається», - впевнено стверджує один з авторів, Ерік Лю, «бо можете повірити в свої сили і досягти успіху, уникаючи потенційних ризиків».

Розділ ІІІ «Лідери, що змінили світ» містить книги біографічного характеру. Це історії життя і діяльності видатних осіб сучасності – Голди Мейєр, Теодора Рузвельта, Шарля де Голля, Мустафи Джемілєва, Любомира Гузара та інших політичних і громадських лідерів. Зі сторінок книжок читачі дізнаються про конкретні обставини їх життя, що сформували ці сильні і неординарні характери, змусили взяти на себе обов’язки політичних лідерів і впливати на долі мільйонів людей.

Запрошуємо всіх бажаючих отримати відповіді на безліч питань про особливості і властивості людської особистості та її зв’язок з лідерськими якостями завітати до читального залу бібліотеки (вул. М. Грушевського, 2).