Перегляд до Всесвітнього дня свободи преси

Вільний доступ до інформації і свобода вираження своїх поглядів та переконань є одними з основних прав людини, закріплених у міжнародному та українському законодавстві.

Саме незалежні засоби масової інформації, їх високопрофесійні журналісти, в оперативному, об’єктивному інформуванні та у дискусіях, забезпечують рівновагу думок та поглядів громадян, сприяють формуванню громадської думки, усталенню суспільно-політичних ідей держави.

До Всесвітнього дня свободи преси, що традиційно щорічно відзначається 3 травня, працівниками читального залу природничих та технічних наук підготовлено тематичний перегляд літератури «Ідеї, думки, інформація без обмежень».

Навчальні, наукові та методичні видання, представлені на перегляді, інформують про сучасні проблеми теорії і практики засобів масової інформації, концептуальні детермінанти, соціокультурні аспекти і типологічно-дуальні домінанти національної журналістики, різноманітні теорії масових комунікацій, методи медіа-досліджень, стандарти якості практичної журналістики, засади та основи новинної журналістики.

https://www.facebook.com/groups/900024150100474/permalink/3253044364798429/