Невідомий політ 1941 року

«…Я хотів би, щоб всі знали, що не було безіменних героїв, що були люди, які мали своє лице, свої сподівання і надії...»

Юліус Фучик

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у читальному залі природничих і технічних наук Наукової бібліотеки ДонНУ імені Василя Стуса відбувся тематичний захід «Невідомий політ 1941 року», присвячений висвітленню відомостей про радянських військовослужбовців з України, які загинули та зникли безвісти, а також поховані на її території. Ланка екіпажів дальнього розвідувального авіаційного полку, який дислокувався під Рязанню здійснювала бойові вильоти і при виконанні завдання два екіпажі загинули на території Вінниччини. Завдяки наполегливій дослідницькій праці М. Г. Домненка, який вивчив доступні архівні й інші матеріали пошукової операції, прізвища донедавна невідомих льотчиків стали тепер відомими широкому загалу.

В рамках проведеного заходу, працівниками читального залу підготовлено книжкову виставку «Ніхто війни забути не зможе…», на якій присутні ознайомились з документальними матеріалами та художньою літературою про Другу світову війну.

https://www.facebook.com/groups/900024150100474/permalink/3271650419604490/