День народження Маска

28 червня цього року головному романтику планети, мільярдеру й винахіднику, власнику всесвітньовідомих успішних компаній Paypal, Tesla Motors, SpaceX Ілону Маску виповнилося 50 років від дня народження!!!

Свій перший стартап Маск заснував у 24 роки.

Це була компанія Zip2 Corporation, щось на зразок довідника. І за досить незначний період свого життя, завдячуючи своєму трудоголізму та геніальним здібностям, він дійшов до будівництва космічних кораблів.

У 2020 році приватний космічний корабель компанії SpaceX Ілона Маска вилетів на орбіту й стикувався з Міжнародною космічною станцією. Це перший випадок в історії, коли на орбіту потрапив приватний космічний корабель.

Тож хоч що там відбуватиметься у світі надалі, Маск став особистістю, ім’я якої назавжди буде занесено в історію розвитку людства.

Багато хто із сучасників вважає Маска безнадійним мрійником, адже той планує найближчим часом здійснити політ на Марс заради освоєння планети для життя людини, щоб захистити людство від вимирання.

Проте він – людина майбутнього наполегливо прямує до здійснення власної мети….

Варто зауважити, що на виникнення саме цієї ідеї його надихнула творчість американського письменника, майстра наукової фантастики Айзека Азімова.

https://www.facebook.com/groups/900024150100474/permalink/3401021113334086/