Державотворці

В історії України залишили свій слід тисячі видатних особистостей, які жили в різні епохи й уславилися в різних сферах діяльності. Ці люди були моральними лідерами, володарями сердець, провідниками суспільства і ввійшли у світову та українську у історію як найвидатніші та найвідоміші українці.

Це були як державні діячі та полководці, церковні ієрархи та підприємці, науковці та інженери, так і діячі культури та мистецтва.

Серед видатних українських керманичів відомі всім імена - князів : Аскольда і Діра, Олега, Данила Галицького, Володимира Великого, Ярослава Мудрого, гетьманів: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Пилипа Орлика, кошових отаманів: Іван Сірка, Івана Брюховецького, Григорія Сагайдачного, громадських та історичних діячів ХХ ст.: Михайла Грушевського, Павла Скоропадського, Симона Петлюри, Вячеслава Чорновола, діячів вже незалежної України.

Особливого ставлення і пошани заслуговують ті українці, які робили все щоб Україна була незалежною. А коли це відбулося – роблять все, щоб Україна процвітала. Тому потрібно знати не тільки їхні імена, але й те що вони зробили для нас.

Інтерактивна виставка «Державотворці : відтінки правди і любові…», яку можна переглянути за покликанням : https://view.genial.ly/.../interactive-content-twitter..., презентує нелегкий шлях української держави до незалежності через складну, часом трагічну, долю її видатних діячів-патріотів та їх внесок у розвиток України...

https://www.facebook.com/groups/900024150100474/permalink/3564725266963669/