Інформаційне забезпечення

Рівно 40 днів триває війна в Україні. Моторошні світлини із пригородів Києва - Бучі, Гостомеля, Ірпеня- на перших шпальтах світових газет. Провідні політики світу закликали провести розслідування та притягнути росію до відповідальності за #BuchaMassacre та інші численні військові злочини. Фізичний біль пронизує, коли читаєш історії очевидців та намагаєшся осмислити той жах, через який вони пройшли. Ком у горлі після усвідомлення кількості тих, хто вже ніколи свою історію не зможе розповісти. Це - розстріляні діти, які намагалися із своїми родинами евакуюватися у безпечніше місце, вбита молода жінка, чия рука із гарним червоним манікюром зробила свій останній рух на трасі до Києва, зґвалтовані дівчата-підлітки, батьки, яких катували на очах їх малолітніх дітей. Немає слів, щоб описати цей біль і лють. Не може бути жодних аргументів, щоб виправдати це звірство. Це - пекло на землі у 21 сторіччі. Читаючи ці рядки, разом з нами хвилиною мовчання вшануйте загиблих.
Цифри дня:
●З райони Київської області, що були звільнені з-під контролю російських окупантів, вивезено тіла 410 загиблих мирних жителів. У прокуратурі повідомили, що із ними працюють спеціальні слідчі групи та судмедексперти. Продовжується розмінування звільнених територій та збір загиблих.
●Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch опублікувала доповідь про військові злочини на теренах України, які перебували або перебувають під контролем російських військових. У ній йдеться про масові позасудові страти цивільних громадян, вбивства жінок та дітей, зґвалтування дівчат-підлітків. Президент Зеленський анонсував створення спеціального механізму для розслідування та судового розгляду військових злочинів на території України. Винних внесуть у спеціальну «книгу катів».
●Станом на ранок 4 квітня понад 425 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії рф: 161 дитина загинула і 264 поранені, повідомили в Офісі Генпрокурора. Ці дані не є остаточними, оскільки йде робота щодо їх встановлення у місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Зокрема, у місті Маріуполі, на окремих територіях Київської, Чернігівської та Луганської областей.
●В Україні з початку війни вже зруйновано 13% українських доріг - це 23 тисячі кілометрів, знищено 273 мости та шляхопроводи. Загальна сума збитків становить 874 мільярди гривень, повідомили в “Укравтодорі”.
●3 квітня по гуманітарних коридорах евакуйовано 2 694 людини, – віце-прем'єр України Ірина Верещук. З Маріуполя та Бердянську до Запоріжжя дісталися 469 громадян. З Лисичанська, Сєверодонецька, Рубіжного та Кремінної Луганської області – 1467.
Попри ці страшні злочини, які глибоко шокували кожного українця та увесь світ, ми сповнені рішучості зупинити російських терористів. Біля 80% населення України так чи інакше бере участь у війні, допомагаючи людям, армії особисто чи фінансово. Незважаючи на те, що серед працюючого населення 53% уже втратили роботу, і більшість говорить про погіршення економічної ситуації – 90% покладають великі надії на майбутнє, а 93% упевнені у перемозі України (соціологічна група "Рейтинг"). Багато хто продовжує працювати навіть там, де є ризик постійних авіанальотів. Українська Армія та Народ продовжують відчайдушно боротися із російським агресором, для кого немає нічого святого. Ми закликаємо увесь цивілізований світ виступити проти війни та допомогти Україні! Ми візьмемо їх на себе і знищимо на землі! Допоможіть нам зробити це і в небі!
Copyright © 2025,
Theme Originally Created by Devsaran