41-й день війни в Україні

41й день війни в Україні. Нові жахливі світлини та свідоцтва очевидців із Бучі, Гостомеля, Ірпеня позбавляють будь-яких останніх ілюзій щодо існування хоч якихось моральних аспектів путінського режиму. Таких стражденних міст в Україні, про які ми ще маємо дізнатися страшну правду, десятки: Маріуполь, Охтирка, Конотоп, Ізюм, Рубіжне, Лисичанськ, Попасна. Ворог зараз кидає всі свої сили на Донбас, продовжує катувати і роздирати нашу Батьківщину. Жодних сумнівів - Росія має відповісти за геноцид українського народу з усією суворістю та безапеляційністю. Ті держави, що сьогодні мають спокусу піти на газовий шантаж терориста, не застраховані від того, що у майбутньому їх громадяни можуть стати жертвами такого ж варварського геноциду.

Цифри дня:

●165 дітей загинули та 266 отримали поранення різного ступеня тяжкості станом на 5 квітня, повідомили в Офісі Генпрокурора. 2 мільйони дітей покинули Україну за час війни. За даними ООН на 4 квітня, з України в цілому виїхало 4,2 мільйони людей. 79% біженців хочуть повернутись в Україну після війни, свідчать результати опитування українського Центру Разумкова.

●В ООН визнали Україну «однією з найбільш замінованих у світі». За добу у населених пунктах Київської області, які перейшли під контроль України, виявили майже 5000 вибухонебезпечних предметів. Зачищення та розмінування території продовжується.

●3376 людей було евакуйовано 4 квітня по гуманітарних коридорах, повідомили в українському уряді. З Маріуполя та Бердянська на власному автотранспорті до Запоріжжя виїхали 2405 людей. Евакуаційна колона у супроводі Червоного Хреста, що рухалася на Маріуполь, все ще заблокована російськими окупантами у місті Мангуш. За оцінкою мера, у Маріуполі залишається біля 130 000 мирних мешканців.

Українська Армія та Народ продовжують відчайдушно боротися із російським агресором, для якого немає нічого святого. Ми закликаємо увесь цивілізований світ виступити проти війни та допомогти Україні! Ми візьмемо їх на себе і знищимо на землі! Допоможіть нам зробити це і в небі!