43-й день війни в Україі

43й день війни в Україні. Окупант продовжує підготовку до наступу на Донбас та без успіху намагається закріпитися на кордонах Херсонської області. Триває пошук загиблих та закатованих російськими окупантами в Бучі, Бородянці та інших деокупованих містах. У Маріуполі, який українська армія героїчно боронить вже 40 днів, окупанти спалюють тіла загиблих місцевих мешканців у мобільних крематоріях. Загарбники не хочуть, щоб світ дізнався правду про їх звірства та військові злочини у цьому стражденному місті. Кремлівська пропагандистська машина продовжує на повну потужність продукувати фейки, намагаючись виправдати геноцид українців. Колеги, партнери, друзі, ми продовжуємо щодня розповідати вам про те, що насправді відбувається в Україні. Адже жодного виправдання звірству російських окупантів немає. Жоден з цих страшних злочинів не має залишитися без кари!

Цифри дня:

●З початку війни від бойових дій загинули 167 українських дітей, 297 - поранено (за даними Офісу Генпрокурора).

●Лише за попередніми оцінками у Маріуполі за час війни загинуло 5 тисяч людей, з яких приблизно 210 – діти, повідомив мер міста В. Бойченко.

●У Київський та Чернігівській області російські окупанти чинили сексуальне насильство не лише над жінками та чоловіками, а й над дітьми та людьми похилого віку. Про це повідомила генпрокурор І. Венедіктова. Прокуратура разом із громадськими організаціями розробляє механізм допомоги постраждалим.

● Місцева влада та уряд закликають до евакуації місцевих мешканців Донецької та Луганської областей, а також частини Харківської області. Як повідомлялося, 6 квітня із Краматорська потягом виїхало 8200 людей. З Маріуполя та Бердянська на особистому транспорті та автобусах до Запоріжжя доїхали 3 686 людей, ще 1206 - з Луганської області. Місцева влада Дніпра, також рекомендує виїхати з міста жінкам, дітям, людям похилого віку, а також тим, хто не задіяні на промислових підприємствах та у критичній інфраструктурі.

●У Варшаві, Берліні, Вільнюсі та Тбілісі 6 квітня відбулися масові акції на згадку про вбитих у Бучі. Їхні учасники лягали на землю зі зв'язаними за спиною руками — у таких позах було знайдено тіла мешканців українського міста, після того, як його покинули російські війська. Учасники акції в Берліні вимагали запровадити ембарго на імпорт російських нафти, газу та вугілля.

Українська Армія та Народ продовжують відчайдушно боротися із російським агресором, для кого немає нічого святого. Ми закликаємо увесь цивілізований світ виступити проти війни та допомогти Україні! Ми візьмемо їх на себе і знищимо на землі! Допоможіть нам зробити це і в небі!