44-й день війни в Україні

44й день війни в Україні. Російські окупанти катують громадян України на своїй землі, а ЄС переводить до росії від півмільярда до мільярда євро в день, оплачуючи її нафту та природний газ. У цьому питанні не має бути дискусій: введення ембарго на російські енергоносії - це єдиний спосіб позбавити путіна можливості фінансувати війну в Європі. Продовження російської агресії проти України призведе до значно більших економічних витрат для ЄС. Кількість біженців уже перевищила 4 млн. людей і продовжує зростати. Це найбільша криза з біженцями з часів Другої світової війни. Ембарго на російські енергоресурси стане остаточною заявою про єдність країн Заходу. Не час на півдії і півтони дискурсу зовнішньої політики. Українці продовжують щодня відчайдушно боротися за своє життя, майбутнє та незалежність на усіх фронтах. Станьте поряд з нами. Станьте поряд із Україною!#StandWithUkraine

Цифри дня:

●169 дітей загинули та понад 306 отримали поранення з початку війни. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. В ООН підтверджують 1611 смертей мирних жителів та отримані поранення у 2227 українців. Наголошується, що реальна кількість загиблих набагато більша. До звітів потрапляють лише підтверджені випадки, а в місцях, де точаться бої, оперативно перевірити інформацію неможливо.

●Станом на 6 квітня у Бучі вже знайдені тіла 320 загиблих мирних мешканців. 90% з них загинули саме від російських куль. У Бородянці під Києвом вважаються зниклими безвісти близько 200 людей. Продовжується розбір завалів житлових будинків, під якими їх мешканці були поховані живцем.

●У 6 мільйонів людей в Україні ускладнений доступ до чистої води, повідомили в ООН. Через бої пошкоджена дамба на Оскольському водосховищі у Харківській області, регіону загрожує екологічна катастрофа.

●Понад 100 медичних закладів було обстріляно за час війни в Україні. Дані оприлюднила Всесвітня організація охорони здоров'я. Внаслідок атак на лікарні 73 людини загинули, ще 51 людина отримала поранення.

●Вперше за півстоліття існування організація «Лікарі без кордонів» організувала потяг медичної евакуації. Медики супроводжують у поїздах поранених українців, евакуюючись разом із небезпечних районів. На Луганщині не залишилося жодної вцілілої лікарні, заявив очільник регіону С.Гайдай. «З початку повномасштабної війни, в нашій області була обстріляна кожна медична установа», - написав голова обласної адміністрації.

Детальніше українською, англійською, польською, німецькою і французькою за посиланням:/More details in Ukrainian, English, Polish, German, and French by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-08-04-2022/

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#NoFlyZoneUA

#NoFlyZoneOverUkraine