149-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

149 день повномасштабної війни в Україні. Вчора зранку російські терористи вдарили по торгівельному центру та зупинці громадського транспорту у Харкові, коли мирні люди їхали по своїх справах. Десятки поранених і загиблих. З «Ураганів» загарбники обстріляли Словʼянську громаду на Донбасі, вдарили «Іскандерами» по Краматорську. Це не що інше, як цілеспрямоване вбивство українського цивільного населення та масові звірства, що увесь цивілізований світ має визнати російським геноцидом проти народу України. Кожен з таких обстрілів тільки посилює наше прагнення до перемоги над окупантами не тільки заради себе, а й усієї Європи. кремлівський режим не стомлюється розширювати переліки “недружніх країн”. Вчора Словакія, Хорватія, Словенія, Данія та Греція отримали чіткий сигнал - вони не можуть почуватися в безпеці. Ми продовжуємо боронити Європу від варварської навали. Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

З початку війни в Україні понад 1039 дітей загинули та отримали поранення внаслідок збройної агресії рф. Офіс Генерального прокурора наголошує, що це лише попередні дані.

Вночі росіяни випустили по Нікополю з РСЗВ 100 снарядів, одна людина загинула, — керівник області Валентин Резніченко.

Кількість загиблих внаслідок ворожого обстрілу громадської зупинки та ринку у Харкові зранку 21 липня зросла до 3 людей, ще 23 — поранено.

Під завалами школи у Краматорську, по якій окупанти нанесли удар 21 липня, знайдені тіла 3 загиблих. Пошукові роботи продовжуються.

Кількість жертв ракетного удару по Вінниці 14 липня зросла до 26. У лікарні померла 20-річна Ольга Лисенко. В той день вона поверталася додому від стоматолога та отримала 98% опіків тіла.

Країни ЄС погодили новий пакет санкцій проти росії, до якого увійшла заборона на імпорт російського золота.

До сенату США представлено проект резолюції щодо визнання дій рф в Україні геноцидом українського народу.

росія викрала та вивезла з тимчасово окупованих територій України зерна та олійних на більш як $613 млн. Вкрадене зерно вивозиться до Криму і рф, а звідти експортується до країн Близького Сходу. Наразі загальна сума збитків і втрат через війну у сільському господарстві становить $27,6 млрд.

російські терористи масово обстрілюють мечеті в Україні. Так, уранці 20 липня у місті Харків російська армія з РСЗВ пошкодила мечеть «Сунна». З 24 лютого масштабних російських обстрілів зазнали мечеті в Сєвєродонецьку, Бахмуті, Костянтинівці та інших українських містах. У березні російські військові обстріляли мечеть султана Сулеймана та Роксолани у Маріуполі, де ховалися понад 80 дорослих та дітей, у тому числі громадяни Туреччини.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-22-07-2022/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0n5aoJmKQAHgMqKTBCetJRu1JvEnzy3BL2VzQ6GgbnYGARHLiwV6swMMNM5YnoHN5l

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression