151-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

151 день повномасштабної війни в Україні. Цинічний російський удар по порту Одеси. Він стався наступного дня після підписання домовленостей щодо експорту українського зерна у Стамбулі. Це ще раз яскраво демонструє - діалог з агресором неможливий. російські «Калібри» його знищили вкотре. Ми впевнено йдемо до перемоги, і робимо це на всіх фронтах. Українські герої продовжують тримати оборону в містах і селах Донбасу, Харкові, Дніпрі та впевнено йдуть до контрнаступу у Херсонській області, відрізаючи окупантам логістику та комунікації за допомогою сучасного озброєння, отриманого від західних партнерів. Українці щодня продовжують боротьбу – кожен на своєму фронті. Війна не зламала Україну, не зупинила життя в нашій державі і точно не зробить нас заручниками того жахіття, що влаштовує окупант. Не підкоримось. Вистоїмо. Захистимо своє. Переможемо! Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

росія обстріляла у порту Одеси термінали із зерном, про експорт якого була досягнута домовленість напередодні у Стамбулі за посередництва Туреччини та ООН. Саме зерносховище під час обстрілу не постраждало. ООН, ЄС та США засудили удар по порту. Незважаючи на обстріл, Україна продовжить технічну підготовку до запуску експорту сільгосппродукції Чорним морем.

У результаті ракетних ударів росіян по Кропивницькому 23 липня кількість поранених зросла до 19, загинули 3 людини.

В окупованих Херсонській та Запорізькій областях України окупаційна “адміністрація” почала створювати виборчкоми для проведення референдуму щодо приєднання до росії.

Президент Зеленський: Станом на сьогодні майже 24 тисячі захисників і захисниць України відзначені державними нагородами за свою хоробрість. 160 воїнам присвоєно звання Героя України.

росія скоїла 434 злочини проти культурної спадщини України, - Мінкульт. Внаслідок обстрілів окупантів зазнали руйнування та пошкодження 129 об'єктів культурної спадщини. Серед них – 22 пам'ятки національного значення, 100 – місцевого значення та 7 – нововиявлених об'єктів культурної спадщини. Також пошкоджено 105 об'єктів цінної історичної забудови.

Американський гурт Imagine Dragons став амбасадором United24 — платформи зі збору пожертв для України.

Детальніше за посиланням:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-24-07-2022/

https://www.facebook.com/100063531701625/posts/pfbid02QNAxCr6SSzGiYesJ7m5LZYwX4R132zaU4FFh82JyF4LcmZaDxT86DExcyWe8ucmal/?d=n

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression