154-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

154 день повномасштабної війни в Україні. Постійний російський терор Харкова й області, Одеси, Миколаєва, Донбасу, міст і сіл Запорізької і Дніпровської областей, прикордонних районів Сумщини й Чернігівщини. 40 тисяч загарбників вже назавжди залишаться в українській землі. Наші герої надійно тримають оборону на фронті і переходять у наступи. Українська сміливість і воля надихає кожного, хто зустрічається з ними на полі бою, в тилу чи за кордоном. В Українця особливе серце, в ньому б’ється національний код і Перемога! Кожен із нас - Воїн! Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Вночі росіяни завдали ракетного удару по Індустріальному району Харкова. Місцева влада повідомляє про щонайменше 6 поранених.

Втрати росіян у війні проти України становлять вже більше 40 тисяч солдатів, - Генштаб.

Cили оборони Півдня підтвердили інформацію щодо точкових ракетних ударів по Антонівському мосту в Херсоні.

Збройні сили України звільнили і зачистили від окупантів село Андріївка та Лозове Херсонської області. Українські війська вже відвоювали 44 населені пункти вздовж кордону Херсонської області, звільнивши таким чином близько 15% його території, - The New York Times.

росія має на меті захопити ще більше територій України перед проведенням референдумів і анексією, але навряд чи зможе, - Інститут вивчення війни (ISW).

Рада ЄС ухвалила рішення про продовження до 31 січня 2023 року обмежувальних заходів щодо окремих секторів російської економіки.

Країни Європейського Союзу домовилися про зниження споживання газу на 15% від свого середнього показника за останні п'ять років до 31 березня 2023 року.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-27-07-2022/

https://www.facebook.com/100063531701625/posts/pfbid026cS1UqFtD89dEZLL2Q4cMfYN8SuEbqAh6Z8BSegrCQFnZnV2gcJYUfrqy3YceWEzl/?d=n

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression