155-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

155 день повномасштабної війни в Україні. Сьогодні ми вперше відзначаємо День Української Державності під час війни, що робить його ще більш особливим. Як і багато разів у минулому, сьогодні наші захисники і захисниці боронять Державність і Суверенність України. Без сумніву, настане той день, коли ми витіснимо окупантів з нашої землі, відбудуємо наші зруйновані і спаплюжені ворогом міста і будинки. Ми робили це вже десятки разів протягом славетної історії нескореного українського народу. Ми обов’язково відновимо Антонівський міст на Херсонщині, що фактично став ще одним яскравим символом національного супротиву. Попереду в України ще не одне тисячоліття державності під мирним небом. Але весь світ в цій війні знатиме, що Україна – держава вільних і нескорених людей, для яких «Слава Нації» - не просто слова, за них гинуть і заради них будують майбутнє своїх дітей. Ми - українці - були, є й будемо!

Кожен із нас - Воїн! Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Вночі росія завдала ракетних ударів по Київській та Чернігівській областях. За оцінками українських військових, усього з території Білорусі було випущено понад 20 ракет.

Українські захисники зупинили 6 штурмових спроб росіян у Луганській області, - голова регіональної адміністрації Сергій Гайдай.

У Бахмуті російським ударом зруйновано готель: за попередніми даними, 2 людини загинуло, і ще 4 отримали поранення.

Окупанти закрили для руху Антонівський міст через Дніпро після того, як українські військові обстріляли його з HIMARS. Український контрнаступ у Херсоні набирає обертів, - британська розвідка.

рф зруйнувала понад 18 тисяч цивільних об'єктів в Україні, - Міністерство внутрішніх справ. Найбільша кількість обстрілів зафіксовані у Луганській, Донецькій та Миколаївській областях.

84% українців не готові до територіальних поступок задля припинення війни, - опитування КМІС.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-28-07-2022/

https://www.facebook.com/100063531701625/posts/pfbid08WQeJcTJBuWVfudwXDZyuRifYHyoZCevmxnodbKeeeuZnfDxHmvcXri59iGcE2LLl/?d=n

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression