157-й день повномасштабної віни в Україні

#СтусівськийПроВійну

157 день повномасштабної війни в Україні. Більше 50 українських захисників “Азовсталі” загинули від воєнного злочину росіян. Удар окупантів по колонії в Оленівці - це ніщо інше як свідоме масове вбивство українських військовополонених. росія є найбільшим джерелом тероризму в сьогоднішньому світі та має бути покарана за злочини проти людства. Кожен окупант, який катує і вбиває, буде покараний на полі бою, після повернення як терорист, на Божому суді. Географія, час, кордони й стіни не зупинять справедливості. російський терор спрямований передусім на те, щоб зламати нашу внутрішню силу. Загарбники нічого не можуть зробити з нашою міцною обороною на полі бою, з нашим національним духом і фактами, що наближають Перемогу. Наша спільна боротьба на всіх фронтах лякає ворога завзятістю, послідовністю, принциповістю та незламністю!

Кожен із нас - Воїн! Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

росія здійснила артобстріл колонії в Оленівці на окупованій території Донецької області, щоб приховати катування і вбивства полонених захисників “Азовсталі”, а також звинуватити Збройні Сили України у скоєнні "воєнних злочинів". Загинули щонайменше 53 українських військовополонених.

Президент України Володимир Зеленський закликає ООН і Міжнародний Комітет Червоного Хреста захистити життя сотень українських військовополонених, а увесь світ - визнати росію державою-спонсором тероризму.

Причетні до звірств над українськими військовими будуть встановлені та притягнуті до відповідальності, - Генеральна прокуратура України.

7 людей загинули та 13 поранені через російський удар по зупинці громадського транспорту у Миколаєві вранці 29 липня. Вночі окупанти нанесли нові удари по спальних районах міста, є жертви.

В результаті ракетного удару по Краматорську загинула одна людина і ще 5 – отримали поранення.

Тривають обстріли прикордонних населених пунктів Чернігівської та Сумської областей, - Генеральний штаб ЗСУ.

Протягом доби ЗСУ демілітаризували 12 складів боєприпасів та 4 бази окупантів.

Британська розвідка: проросійська окупаційна влада південних регіонів України прагне зміцнити свій контроль над регіоном і готується до референдуму про приєднання до росії наприкінці року.

Країни ЄС у майбутньому повністю відмовляться від російського газу та інших енергоносіїв, - Жозеп Борель, високий представник ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-30-07-2022/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0tX5xrEudadN96Pt4GSmNd43e6LNj4p1GFPP3xztXqgPdrk7tLy4vm92KmRTkzJKPl

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression