158-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

158 день повномасштабної війни в Україні. На цьому етапі війни терор став основною зброєю російського агресора. Терор у Миколаєві, Харкові, Нікополі, що цієї ночі знову потерпали від інтенсивних обстрілів. Терористичний акт в Оленівці та жорстока масова страта українських військовополонених. Цей страшний злочин і досі важко усвідомити навіть після всіх тих жахіть, що принесли окупанти на нашу землю за ці нескінченні місяці війни. З боку світової спільноти вже недостатнім є лише засудження цього масового вбивства на рівні політичної риторики. Юридичні кроки щодо держави-терориста мають стати обов’язковими. Основне завдання кожного українця, кожного захисника свободи у світі – робити все, щоб ізолювати кремлівських злочинців і захистити якнайбільше людей від російських ударів.

Кожен із нас - Воїн! Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Вночі росіяни вчергове наносили удари по Миколаєву - мер міста Олександр Сєнкевич назвав обстріл міста найсильнішим за весь час. Також серія потужних вибухів пролунала у Харкові та Нікополі.

Президент України Володимир Зеленський : "Юридичне визнання росії державою-терористом від Державного департаменту США потрібне не як політичний жест, а як дієвий захист вільного світу".

Полк “Азов” повідомив, що знає імена виконавців та організаторів масового вбивства українських військовополонених в Оленівці. “Кожен українець помститься за кожного з наших закатованих та загиблих братів”, - йдеться в заяві. Згідно із опублікованими окупантами даними, список загиблих українців налічує 50 людей, поранених - 73.

Офіс Генпрокурора України розпочав розслідування через відео з тортурами військового в українській формі. ООН та Євросоюз засудили тортури військовополонених.

З підконтрольних Україні районів Донецької області буде запроваджено обов'язкову евакуацію населення. Через відсутність газо- та електропостачання, у регіоні в зимовий період не буде тепла, - заявила віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

МВС України ідентифікувало вже 5600 дітей, яких насильно вивезли до росії під час війни. Фактична кількість примусово депортованих дітей набагато більша, і зараз виробляється механізм їх повернення в Україну.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../ctusivskyjprovijnu-31-07-2022/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid02PvqfkBPjTpzLuUZowquEME3j1EKHj4u2U17TpaxX1yguUVfxWTxadmwCeDksyXaQl

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression

#extraction_the_military_of_Mariupol