159-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

159 день повномасштабної війни в Україні. Наші думки сьогодні із Миколаєвом, що вже другу ніч зазнає найжорстокіших обстрілів за весь час війни. Окупанти випускають по мирних українцях десятки ракет і реактивних снарядів. Цілеспрямовано б’ють по школах, лікарнях, житлових будинках. Сумною новиною для всіх українців стала загибель одного з патріархів українського бізнесу, агропромисловця Олексія Ватадурського. Він був вбитий російською ракетою вночі у власному будинку разом із своєю дружиною. Наші щирі співчуття близьким та співробітникам. Щодня ми втрачаємо найкращих. Але чого точно не зможуть забрати в нас загарбники, так це нашої впевненості у наших захисниках та віри у Перемогу. Ми безмежно вдячні кожному, хто сьогодні ціною власного життя захищає Україну та весь світ від варварської навали. Наші молитви та слова подяки щодня із вами.

Кожен із нас - Воїн! Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

За п'ять місяців війни росія атакувала цивільні об'єкти в Україні у 60 разів частіше, ніж військові. 17,3 тисяч ударів завдали окупанти по невійськових об’єктах, - Центр протидії дезінформації при РНБО України.

1051 дитина постраждала в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії росії. Станом на 31 липня загинуло 358 дітей, кількість поранених зросла до 693.

Знайдено та ідентифіковано тіла 1348 цивільних, які загинули під час тимчасової окупації російськими військами Київської області, повідомили в Національній поліції. Не вдалося знайти тіла близько 300 людей, які вважаються зниклими безвісти, і понад 200 тіл залишаються невпізнаними.

Під час обстрілів Миколаєва вночі 31 липня на 74 році життя загинув Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії "Нібулон" та віце-президент Української зернової асоціації Олексій Вадатурський разом із своєю дружиною.

російські окупанти не допустили «Червоний Хрест» до місця вибуху в Оленівці, де росія фактично стратила понад 50 українських військовополонених. Журналісти-розслідувачі опублікували супутникові знімки колонії, що свідчать про термобаричний вибух зсередини будівлі.

Загарбники переміщують окремі підрозділи зі Словʼянського на Запорізький напрямок, а також мають частковий успіх в районі Авдіївки, - зведення Генштабу ЗСУ.

Інститут вивчення війни (ISW): російські війська відновили локалізовані наземні в районі Ізюму і, можливо, створюють умови для наступальних операцій у напрямку Харкова.

Військово-Морські Сили ЗСУ: атаку безпілотника з вибухівкою на штаб Чорноморського флоту в Севастополі було зрежисовано російською стороною, щоб скасувати парад на честь дня ВМФ.

З Одеського порту вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством, - Міністерство інфраструктури України.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-01-08-2022/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0jaZKbgM1CYhzE1LdJiVjPEPBaUwAjsj4hLkr4PdKcNyLC9f2ffJJR2AMu66Y9WPxl

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression