162-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

162й день повномасштабної війни в Україні. Світ здається настільки крихким, що починає руйнуватися на наших очах. Загострення конфліктів в Косово, Нагорному Карабасі, Тайвані. Північна Корея вийшла з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї. Це новини лише останніх днів, і ще зовсім нещодавно їх навіть важко було уявити. Ось чому українці зараз роблять дуже важливу справу. Наш народ об’єднав вільний світ навколо розуміння, якою крихкою є свобода кожного народу у Європі та в інших частинах світу. Цю свободу можна захистити лише спільними діями і героїчною боротьбою. Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Нові обстріли з боку окупантів та жертви серед цивільного населення за останню добу були зафіксовані в Донбасі, Миколаєві, Харкові, Нікополі.

На півдні України російські війська накопичують сили і планують дії для виходу на адміністративний кордон Херсонської області, - оперативне командування "Південь".

Залізничне сполучення Херсонської області з Кримом не працює після удару ЗСУ по російському ешелону з боєприпасами, - британська розвідка.

Українська розвідка повідомляє, що бойовики ПВК "Вагнера" для вбивства військовополонених в Оленівці 28 липня замінували приміщення, де були українські бійці, і знищили їх, щоб приховати звірства своїх "допитів".

ООН запускає місію щодо встановлення фактів трагедії в Оленівській колонії, - Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

Інспекцію першого українського судна із зерном у Стамбулі успішно завершено, воно продовжило свій маршрут до Лівану.

З початку війни Україну залишили понад 10 мільйонів людей. З них 4,27 мільйона повернулися назад, - управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-04-08-2022/

https://www.facebook.com/100063531701625/posts/pfbid0iXqdwAupDruVf3tiw9HFMBtHtRHTfB6LPSLArQNTkZaWaZKsFPEtfrUz3MTEMb9Tl/?d=n

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression