163-й день повномасштабної війни в Україні

#СтусівськийПроВійну

163й день повномасштабної війни в Україні. російські терористи знову обстріляли зупинку громадського транспорту. На цей раз у Торецьку Донецької області, де загинули 8 людей. Уламками снарядів та вибуховою хвилею поранено трьох дітей. Зруйновано ще одну церкву - їх вже більше 200 з початку війни. Це був свідомий удар окупантів, черговий акт терору – цинічний і прорахований. російські загарбники неодноразово били з артилерії та мінометів по людях, які стояли у чергах за водою та їжею, по евакуаційних автобусах, школах, дитячих садочках, лікарнях. Агресія проти України є нічим не спровокованою, загарбницькою й відверто терористичною. Ми продовжуємо опір цьому злу і боротьбу за нашу свободу і незалежність. Саме наша єдність зробила все те, що інші вважали неможливим. Один за одного, пліч-о-пліч – єдиний принцип, що дозволить нам вибороти Перемогу. Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

російські окупанти влучили у зупинку громадського транспорту в Торецьку Донецької області, загинули щонайменше 8 людей, і ще 4 поранені.

З початку російського вторгнення в Україні загинуло 359 дітей. За даними Офісу Генпрокурора України на 5 серпня, ще майже 700 неповнолітніх зазнали поранень.

Міжнародний комітет Червоного Хреста не зміг отримати доступу до українських військовополонених, які постраждали в Оленівці 29 липня, - повідомили в організації.

Україна захоплює стратегічну ініціативу і змушує росію перерозподіляти сили та змінювати пріоритети у відповідь на українські контрнаступальні операції, - Інститут вивчення війни (ISW).

ЗСУ знищили три склади з російськими боєприпасами в окупованій Херсонській області, - оперативне командування “Південь”.

В Україні внаслідок російських обстрілів згоріло 5 тисяч гектарів полів із зерном, 1,5 тис. га вдалося врятувати, - ДСНС. Загалом ліквідовано 280 пожеж у сільгоспугіддях.

Зранку 5 серпня з Одеси вирушив перший караван суден із українським зерном. На борту трьох балкерів 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка прямує до Туреччини, Великобританії та Ірландії.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-05-08-2022/

https://www.facebook.com/100063531701625/posts/pfbid02sW7fahD5PHGs2cRXq3jzS2xWMHFDtamyyeiCTUQGeU93r1ypf4iSTQRSKjGPYetml/?d=n

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression