356-й день повномасштабної війни в Україні.

#СтусівськийПроВійну

356-й день повномасштабної війни в Україні. У Брюсселі розпочалася чергова зустріч у форматі «Рамштайн», де наші партнери та союзники обговорять подальшу військову допомогу Україні. Тим часом російські загарбники розпочали новий етап наступу в Донбасі, щодня втрачаючи майже тисячу своїх солдатів задля примарних імперських амбіцій. Вперше за 30 років російські кораблі виходять у море із ядерною зброєю на борту, - повідомила норвезька розвідка. Сьогодні, коли у багатьох країнах світу люди відзначають День всіх закоханих, маємо пам’ятати - тільки любов здатна рухати світ вперед. Нажаль, зло неможливо повністю стерти з людської природи. Але в наших силах щодня продовжувати боротьбу заради того, щоб світло та любов вийшли із цього протистояння переможцями. Щоб Україна перемогла! Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Генштаб: Минулої доби ворог завдав 34 ракетних і авіаційних ударів, здійснив 55 обстрілів із РСЗВ. Загроза завдання ударів російською армією залишається високою по всій території України.

Президент Володимир Зеленський вперше в історії двосторонніх відносин провів розмову із Президентом Філіппін. «Це надзвичайно важливо для України – мати змістовні відносини з усім регіоном Південно-Східної Азії та з кожною державою цього регіону», - підкреслив він.

У Німеччині розпочалося навчання українських військових на танках Leopard — програма розрахована до кінця березня, щоб передача танків була синхронізована з цим.

США оголосять про ще один великий пакет військової допомоги Україні наступного тижня, а також про запровадження додаткових санкцій проти кремля, пише The Washington Post.

Канада закликала своїх громадян залишити білорусь через початок наступу російських військ в Україні. Раніше з таким же закликом до своїх громадян виступило МЗС Франції, а влада США порекомендувала громадянам країни терміново залишити росію.

За даними ООН, від старту Чорноморської зернової ініціативи з портів України вивезено понад 21 млн тонн сільгосппродукції, майже половина цього обсягу - кукурудза. Серед отримувачів вантажів на першому місці Китай (4,2 млн тонн), Іспанія (3,8 млн тонн), Туреччина (2,4 млн тонн), Нідерланди (1,2 млн тонн) та Єгипет (724,7 тис. тонн).

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-14-02-2023/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid035JXzBuMKqaFXkKNjzrMCbtEsUeL142NbWBdz4a34ywBXkCp8u5EGE9DV73T8r8Uhl

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression