357-й день повномасштабної війни в Україні.

#СтусівськийПроВійну

357-й день повномасштабної війни в Україні. Вкрай важкою залишається ситуація на передовій в Донбасі, де запеклі бої тривають буквально за кожен метр нашої української землі. Як підкреслив Президент Зеленський, кожен день, що наші герої вистояли в Бахмуті, Вугледарі, Мар’їнці та інших містах і громадах, – це скорочення потенціалу російської агресії. Тому як ніколи важлива швидкість в постачанні зброї та навчанні українських воїнів з боку наших союзників. Під час 9-ї зустрічі у форматі «Рамштайн» за участі 54 держав-партнерів вже були прийняті сильні рішення для зміцнення наших воїнів, на черзі - питання постачання танків. Швидкість рятує життя людей і повертає безпеку в Європу. Ми вдячні всім нашим партнерам, хто це усвідомлює. Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:

Генштаб ЗСУ: Протягом доби російська армія завдала 5 ракетних та авіаційних ударів по цивільній інфраструктурі в Донецькій області. Зафіксовано 68 обстрілів із РСЗВ по цивільних об'єктах Херсонської та Миколаївської областей.

З Вугледара, де не припиняються запеклі бої, евакуювали останню дитину. У місті залишаються ще 300 дорослих мешканців, які відмовляються від евакуації. Ще 5 тисяч людей, в т.ч. 140 дітей, досі залишаються в Бахмуті, - повідомили в обласній військовій адміністрації. З початку повномасштабної війни з міста вдалося евакуювати 12 тисяч дітей.

Після часткового руйнування та зумисного відкриття росіянами шлюзів Каховської ГЕС Україна щодня втрачає тисячі кубометрів води. Через це частина населених пунктів, що отримують воду з Дніпра, може залишитися без доступу до питної води, - повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Україна має терміново отримати те, що їй потрібно для перемоги у війні, оскільки росія розпочала новий наступ на Донбасі, – Генсек НАТО Єнс Столтенберг.

Франція та Італія вирішили поставити Україні нові системи ППО, а Норвегія надасть Києву $7,5 млрд за п'ять років на військову та іншу допомогу, - голова Пентагону Ллойд Остін.

Німеччина наступного місяця поставить Україні ще дві системи ППО IRIS-T та налагоджує виробництво боєприпасів для зенітної самохідної установки Gepard, щоб поставити їх Києву.

Бойові та небойові втрати ПВК Вагнер в Україні становлять 40 тисяч людей із 50 тисяч завербованих ув'язнених. В одній із колоній Кемеровської області зі 105 завербованих 9 листопада залишилися живими лише 16 осіб, - голова правозахисної організації «Русь сидящая» Ольга Романова.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link:

https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-15-02-2023/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0Kq6QLQD6khdw9UCQy6bVypWAVrn1UjpqNet2A8VDgDs6QygGnwFddsmJoPpvRVabl

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression