#СтусівськийПроВійну

364-й день повномасштабної війни в Україні. Міжнародні партнери продовжують надавати принципову допомогу Україні. Під час візиту Прем’єр-міністра Італії Джорджі Мелоні було обговорено співпрацю в галузі оборони та безпеки, нові санкційні кроки проти Росії, а також участь Італії у відбудові України. Відбулася важлива зустріч із делегацією Палати представників Конгресу США на чолі з Головою Комітету із закордонних справ Майклом Макколом. Дякуємо американським конгресменам за підтримку України та розуміння важливості посилення допомоги для досягнення нами перемоги над агресором. «Жорстокість ніколи не зламає волю вільних. І Україна ніколи не буде перемогою росії», - сказав Президент США Джо Байден у Варшаві. Кожен із нас - Воїн!

Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine

Цифри дня:
Володимир Зеленський на брифінгу з прем’єр-міністеркою Джорджією Мелоні повідомив, що Італія визнає Голодомор геноцидом українського народу.

Пані прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні анонсувала пакет допомоги на спільній з Володимиром Зеленським прес-конференції у Києві. Про це повідомляє "Укрінформ". Мелоні також додала, що уряди Італії та Франції разом працюють над рішеннями для захисту критичної інфраструктури. Окрім зазначеного, Італія надасть підтримку з розмінування деокупованих територій.

Авіація Сил оборони України за добу завдала 4 удари по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

95% опитаних українців вірять у перемогу України у війні, свідчать результати дослідження групи «Рейтинг». У січні минулого року цей показник становив 56%.

145 тисяч окупантів було знищено за період з 24 лютого 2022 року по 22 лютого 2023 року.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link: https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-22-02-2023/

https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0NgSZP7zh29tt73Kxk6ezn5WKHL5xviv8xcptT93NHvZV4oMWfYNxUXhKJdzjexC5l

#StandWithUkraine

#RussiaHandsOffUkraine

#StusUniversityAgainstRussianAggression

#RussiaIsATerroristState

#StopRussianAggression