#СтусівськийПроВійну

365-й день повномасштабної війни в Україні. Ця неспровокована і злочинна російська війна проти України, Європи та демократичного світу має завершитись очищенням всієї української землі від російської окупації та твердими гарантіями довготривалої безпеки як нашої держави, так і всієї Європи і всього світу. Була проведена перша в історії двосторонніх відносин розмова з Президентом Уганди Йовері Мусевені. Президент України Володимир Зеленський розповів про українські мирні ініціативи в ООН. Також поговорили про потенціал розвитку двосторонніх відносин. Не буде ворога на нашій землі. Не буде кайданів на нашому народові. Не буде приниження на українцях. Не буде навіть думки десь там на чужині, що нібито можна напасти на Україну і щось від того отримати для себе. Кожен із нас - Воїн!
Станьте поруч із нами! #StandWithUkraine
Цифри дня:
Протягом доби противник 43 рази штурмував позиції ЗСУ в районі Вугледара. російські окупанти активізувалися на Вугледарському напрямку. Речник Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський повідомив, що станом на 18:00 дві штурмові атаки окупантів тривали.
 Україна вводить санкції проти всіх банківських та небанківських установ рф. Санкції строком на 50 років будуть застосовані до всіх банків, що зареєстровані та знаходяться в рф, в тому числі: центрального банку росії; небанківських кредитних організацій; операторів платіжних систем; професійних учасників фондового ринку; страхових компаній; інвестфондів; інших фінустанов, які зареєстровані та надають послуги в рф.
 Від війни постраждали вже понад 7,5 мільйонів українських дітей, сотні тисяч - вивезені до росії. Наразі вже ідентифіковано 16 226 дітей, проте реальна кількість насильно вивезених у рф дітей сягає сотень тисяч, - повідомила уповноважена Президента України з прав дитини Дар'я Герасимчук під час зустрічі з представникам української громади у Нью-Йорку. Повернути вдалося всього 307 дітей.
 Іспанія передасть Україні навесні шість танків Leopard 2, - підтвердила міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес. Польща підготувала до відправки в Україну танки Leopard 2. Їх планують доставити упродовж місяця, - заявив Президент Польщі Анджей Дуда.

Детальніше українською та англійською за посиланням:/More details in Ukrainian and English by link: https://news.donnu.edu.ua/.../stusivskyjprovijnu-23-02-2023/
https://www.facebook.com/donnu.edu.ua/posts/pfbid0bH4HnCp3eupTzx4PwHJ9tT8eSqd43q8NvQuuoepoJ417CRuvZgQfkckJFZUdZkjVl
#StandWithUkraine
#RussiaHandsOffUkraine
#StusUniversityAgainstRussianAggression
#RussiaIsATerroristState
#StopRussianAggression