Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства

17 травня, відзначається Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства (World Telecommunication and Information Society Day). Дата святкування вибрана у зв’язку з тим, що саме 17 травня 1865 року в Парижі було підписано першу міжнародну Телеграфну Угоду, і саме тоді був заснований Міжнародний Телеграфний Союз.

Мета свята – сприяти підвищенню рівня поінформованості про інформаційно-комунікаційні технології.

У цьому році Всесвітній день електрозв’язку та інформаційного суспільства присвячений темі «Забезпеченню позитивних результатів використання штучного інтелекту для всіх», яка має привернути увагу до потенціалу штучного інтелекту з метою прискорення досягнення цілей сталого розвитку, визначених ООН на період до 2030 року.

Вітаємо всіх причетних до сфери інформаційно-комунікаційних технологій зі святом та бажаємо вагомих успіхів, втілення нових ідей та трудових досягнень! Цей день став професійним святом всіх системних адміністраторів, програмістів, редакторів інтернет-видань, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, а також всіх тих, хто працює в сфері інформаційних технологій.

Шановні студенти!!!

У читальному залі природничих і технічних наук наукової бібліотеки оформлено тематичний перегляд літератури «Інформація - головна ознака сучасного світу».

Презентовані книжки та наукові фахові періодичні видання висвітлюють питання інформаційного суспільства, автоматизованих інформаційних систем і технологій, електронного урядування та інформації, інформації в професійній діяльності, інформаційної безпеки, про науку України в світовому інформаційному просторі та багато іншого.

Факультет інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса

Кафедра ІСУ ФІПТ ДонНУ імені Василя Стуса