Незабаром – День незалежності України!

Незабаром українська нація, вже другий рік поспіль в умовах повномасштабної війни з росією, відзначатиме дату державної ваги – День незалежності країни. Незалежне життя України налічує незначний в історичному вимірі час - лише 32 роки. Але від 24 серпня 1991 року, коли у залі українського парламенту було ухвалено Акт проголошення незалежності України, для українців це - ціла епоха поразок, перемог, успіхів і випробувань.

День Незалежності України є святом гордості за свою державу - КРАЇНУ ГІДНИХ, СПРАВЕДЛИВИХ І НАДЗВИЧАЙНО МУЖНІХ ЛЮДЕЙ!

Адже боротьба українців за волю і незалежність своєї держави як була визначальною для багатьох минулих поколінь, так і донині залишається надзвичайно вирішальною для сучасних патріотів – захисників, захисниць і всього українського народу.

І сьогодні Україна відважно б’ється з російським ворогом за свою землю, свою свободу і свою волю!

З нагоди відзначення державного свята у читальному залі історичних та юридичних наук наукової бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку «Тернистий шлях до незалежності».

У першому її розділі «Шлях до незалежності» представлено друковані науково-навчальні видання та ілюстровані матеріали про основні етапи формування, розвитку української державності від найдавніших часів до сьогодення, зокрема: доленосні події Української революції 1917-1921 років, часи визвольних змагань та героїчних спроб вивільнення від російського імперського ярма, відновлення української державності.

Другий розділ «Будівничі Незалежності України» презентує книжки про життя та діяльність видатних політиків, управлінців, громадських та наукових діячів, які формували українську державу : Михайла Грушевського, Симона Петлюру, Павла Скоропадського, Андрія Шептицького та інших.

Пам'ятаємо про минуле, виборюємо майбутнє!!!

Запрошуємо всіх зацікавлених у дослідження історії Батьківщини завітати до читального залу юридичних та історичних наук!