Вересень - місяць знань.

Вже традиційно вересень вважають місяцем знань, просвіти і науки.

З нагоди початку нового 2023/2024 навчального року у спеціалізованих читальних залах оформлено книжкові виставки фахових навчальних та наукових видань із фонду наукової бібліотеки.

Це навчальні посібники, підручники, монографії, словники та довідкові видання, що стануть у нагоді здобувачам Університету на шляху оволодіння новими професійними знаннями та навичками.

У читальному залі економічних наук презентовано книжково-ілюстративну виставку «Освіта – це те, що більшість отримує, багато хто передає, та лише деякі мають». Тут можна ознайомитися із літературою на будь-який смак: різні галузі економіки та філології, психологія та художня література.

Книжкова виставка «Підкоряємо висоти знань!» познайомить із документами з вивчення точних наук - математичних дисциплін, хімії, біології, фізики та інших предметів.

А у читальному залу юридичних та історичних наук на виставці «Світ знань відкриває книга» представлено книжки про динамічні процеси державотворення та формування правової системи Української держави, її історичні витоки й основні етапи розвитку від найдавніших часів до сьогодення.

Сподіваємося, що, незалежно від уподобань, кожен користувач бібліотеки на виставках знайде хоча б одну книжку, на якій неодмінно зупинить свої погляд та увагу.

Адже однією із ключових складових успіху студента у навчанні є націленість на прагнення якнайбільше почерпнути знань та постійно їх удосконалювати.

Бажаючих ознайомитися із фаховими виданнями запрошуємо до читальних залів наукової бібліотеки!

Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса

Юридичний факультет ДонНУ імені Василя Стуса

Факультет філології, психології та іноземних мов ДонНУ імені Василя Стуса

Факультет історії та міжнародних відносин ДонНУ імені Василя Стуса

Факультет інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса

@Факультет хімії, біології та біотехнологій ДонНУ імені Василя Стуса