Перший тиждень нового навчального року

Перший тиждень нового навчального року для здобувачів вищої освіти – першокурсників Університету виявився досить насиченим на урочисті свята, події та заходи.

Зокрема, студенти Факультету філології, психології та іноземних мов ознайомилися із роботою читального залу економічних наук.

Під час екскурсій завідувач сектору Шаповалова Л. С. розповідала студентам про особливості обслуговування та послуги університетської бібліотеки, спеціалізований фонд фахових наукових, навчальних книжкових та періодичних видань, можливість користування електронними сервісами (сайтом, електронним каталогом, Інституційним репозитарієм, Інформаційно-аналітичною базою наукових праць ДонНУ імені Василя Стуса), що забезпечують віддалений доступ користувачів - здобувачів вищої освіти та науковців Університету до ресурсів університетської бібліотеки.

До уваги першокурсників на одному із розділів книжково-ілюстративної виставки «Освіта – це те, що більшість отримує, багато хто передає, та лише деякі мають» представлено фахові посібники, підручники, монографії та методичні рекомендації.

Щиро сподіваємося, що наше знайомство у подальшому буде студентам продуктивним і корисним на їх шляху оволодіння фаховими знаннями!

Факультет філології, психології та іноземних мов ДонНУ імені Василя Стуса